decoeco.eu – wydruki dekoracyjne RZESZÓW

Jesteśmy producentem fototapet, obrazów canvas, poddruku pod szkłem, plakatów, naklejek i innych dekoracji do domu czy biura.

Marka decoeco.eu została stworzona z myślą o wymagającym kliencie, ceniącym sobie jakość, elegancje, styl oraz dobry smak.

Nasz zespół codziennie pracuje nad tym aby każdy zainteresowany produktami naszej firmy znalazł więcej niż oczekiwał.

Jakość jest naszym priorytetem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych poniżej znajduje się kontakt,  gdzie nasz zespół odpowie na Państwa pytania oraz doradzi w kwestii doboru najlepszego rozwiązania.

tel. 733 444 555

www.decoeco.eu

odwiedź nas również na facebooku wpisując decoeco.eu wydruki dekoracyjne

Zapraszamy do wybrania produktu najbardziej Państwu odpowiadającego, w razie pytań służymy pomocą.

WYDRUKI DEKORACYJNE DECOECO, drukowane panele szklane – Decobel i lacobel to nowoczesna forma aranżacji wnętrza w postaci poddruku pod szkłem. Drukowanie na szkle to oryginalny sposób na przyozdobienie łazienki, kuchni, szaf z drzwiami przesuwnymi, wnętrz użyteczności publicznej lub nowoczesnego biura.

Wydrukowane na szkle obrazy są nie tylko eleganckim elementem aranżacji pomieszczenia, ale także bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Jesteśmy producentem grafik pod szkłem ponad 40 milionów grafik do wyboru oraz lacobel plus (ponad 2700 jednobarwnych kolorów RAL, NCS, metaliczne m.in. kilka odcieni złota). Opinie o naszych produktach i realizacjach mówią same za siebie (zakładka opinie).

Informujemy, że ze względu na indywidualny charakter szkła z grafiką (rozmiary, grubości, nietypowe skosy, otwory pod gniazdka, armaturę, wcięcia, przyciski kwadratowe (cięcie wodą), szlif na obwodzie, float / optiwhite, hartowane, niehartowane, próbki rzeczywistych kolorów itp.) zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego w celu wstępnej bezpłatnej wyceny.

Decobel czyli grafika na szkle do kuchni, łazienki, ubikacji przestaje już być tylko modnym dodatkiem, ale bardzo praktycznym w utrzymaniu i wcale nie droższym rozwiązaniem od płytek. Druk na szkle doskonale sprawdza się również w klasycznie urządzonym wnętrzu.

Zalety: – odporność na wilgoć – trwałość – bezpieczeństwo użytkowania – nieograniczona ilość wzorów – montaż na wszystkie podłoża – fotograficzna jakość druku Full HD – możliwy wybór grubości szkła – do wyboru szkło float lub optiwhite – maksymalny wymiar 321 cm w jednej tafli – fachowy pomiar, projekt i montaż