WYDRUKI WIELKOFORMATOWE

Oferujemy wydruki wielkoformatowe drukowane na różnych materiałach, m.in banery laminowane, banery powlekane, banery plandekowe, banery blockout (warstwa nieprześwitująca), siatki mesh, blockout, folie monomeryczne, folie polimeryczne, folie wylewane, klisze do podświetleń, folie kasetonowe.

Jesteśmy drukarnią wielkoformatową, Jako producent drukujemy w wysokiej jakości zachowując konkurencyjne ceny.

Drukujemy dla klientów biznesowych jak i indywidualnych.

U nas możesz zamówić 1m2 wydruku na folii jak i wielką siatkę mającą np. 500m2

Wiemy, że jakość druku jest bardzo ważna i zwracamy na nią uwagę aby nie było efektu tzw. paskowania, aby kolory były nasycone – żywe, aby kolory były jak najbardziej odwzorowane z tym co widzimy na monitorze.
Dzięki bogatemu parkowi maszyn drukarskich, jesteśmy w stanie wyprodukować wydruki w przeróżnych wariantach, dzięki szerokim maszynom produkcyjnym często wygrywamy z konkurencją ponieważ ilość niepotrzebnych łączeń ograniczamy do minimum.

Również bardzo ważna jest obróbka materiałów, baner należy z idealną precyzją zgrzać pod oczka lub pod rękaw / kieszeń, tutaj idealny i mocny zgrzew jest naszym najmocniejszym, a nie najsłabszym punktem. Dużo się słyszy o klejeniu taśmą dwustronną zamiast zgrzewania to połączenie w naszym uznaniu jest niedopuszczalne – to tylko wygląda podobnie.

Docięcie: plakatów, folii, klisz itp. to jest też bardzo ważny aspekt, my mamy do dyspozycji trymery ręczne i elektryczne, dzięki nim wykonujemy docięcia z idealną precyzją, a nasi Klienci to doceniają !.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i skorzystania z naszej oferty.

www.wydrukixxl.pl

W sklepie można zamówić bezpośrednio lub poprzez maila który jest w zakładce kontakt

Dziękujemy i zapraszamy ponownie