LP REKLAMA producent reklam / agencja reklamy

od 14 lat realizujemy zlecenia na: projekty graficzne, wynajem powierzchni reklamowych, poligrafia, roll-up, banery, naklejki…

odwiedź nas osobiście lub klikając link poniżej przejdź i dowiedz się o nas więcej – zapraszamy !

www.lp-reklama.pl

Od momentu powstania Firmy zajmujemy się wynajmem atrakcyjnych zewnętrznych powierzchni reklamowych na terenie Rzeszowa i okolic. Oferujemy szeroki wybór reklam typu „outdoor”, proponując swoim Klientom pod wynajem powierzchnie reklamowe takie jak:  telebim, billboardy, ściany XXL czy reklamę w windach. Możemy pochwalić się patentem wolnostojącej, trójkątnej reklamy „citylight C3”.
Kompleksowa obsługa nośników wynajmowanych przez naszych Klientów zaczyna się już od momentu przygotowania projektu grafiki czy spotu reklamowego, poprzez wydruk na nośnikach na własnych maszynach, aż po montaż i demontaż nośników. Dynamiczny rozwój, ciągłe inwestycje mają odzwierciedlenie w produktach, które możemy Państwu zaproponować.

Naszym celem jest zadowolenie Klientów, którzy czerpią korzyści płynące z właściwej reklamy.

Największy nacisk kładziemy na innowacyjność, rzetelność, terminowość i jakość naszej pracy. Zawsze staramy się sprostać Państwa indywidualnym wymaganiom i oczekiwaniom, jednocześnie zachowując atrakcyjne ceny. Realizujemy każdy dobry pomysł, wykorzystując całą naszą wiedzę i doświadczenie, dzięki temu nasze reklamy są charakterystyczne i zauważalne.
Dzięki skutecznej reklamie każda firma ma szanse zaistnieć na rynku, wypromować nowe produkty czy przyciągnąć nowych klientów.

 Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!